A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад освіти "Глибоцький ліцей Глибоцької селищної ради"

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)

 

Додаток 4

до наказу від __________ № ___

«Про організацію роботи в школі

щодо запобігання та протидії

булінгу (цькуванню)»

 

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування)

 

Якщо Комісія визнала, що випадок, описаний у поданій заяві, є булінгом (цькуванням), а не одноразовим конфліктом чи сваркою, тобто відповідні дії носять систематичний характер, то директор  школи зобов'язаний повідомити уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Службу у справах дітей.

У разі, якщо Комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутися до органів Національної поліції України із заявою, про що повинен повідомити керівника закладу освіти. Потерпілий чи його/її представник також можуть звертатися відразу до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та Служб у справах дітей з повідомленням про випадки  булінгу (цькування).

 

Розгляд заяв щодо випадків булінгу (цькування)

1.За заявою керівник установи видає рішення про проведення

розслідування випадків булінгу (цькування) із визначенняму повноважених осіб не пізніше 3-ох робочих днів з дати прийняття заяви.

2.  У  складі комісії педагогічні працівники (у тому числі психолог, соціальний педагог), батьки постраждалого та булера, керівник установи та

інші зацікавлені особи.

3. Комісія у своїй діяльності керується законодавством України та

іншими нормативними документами і актами.

4.  З метою розслідування випадків булінгу (цькування) уповноважені

особи мають право вимагати письмові пояснення та матеріали у сторін.

5. Розслідування випадку булінгу (цькування)  уповноваженими

особами здійснюєтьсяу продовж 10-ти робочих днів з дати прийняття заяви.

6. Якщо Комісія визначила, що це був булінг (цькування), а не

одноразовий конфлікт чи сварка, (відповідні дії носять систематичний характер), то керівник установи зобов’язаний повідомити уповноважені органи Національної поліції (ювенальна поліція) та служби у справах дітей.

7.  У разі, якщо Комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутись до органів Національної поліції України із заявою, про те керівник установи має повідомити постраждалого.

8.  Рішення Комісії приймаються більшістю її членів та реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів Комісії.

9.  Потерпілий чи його/її представник можуть звертатися відразу до уповноважених органів Національної поліції України (ювенальна поліція) та служби у справах дітей з повідомленням про випадки булінгу (цькування).

10.   Батьки зобов’язані виконувати рішення та рекомендації Комісії.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень